Gönüllü Olun

Gönüllü Olun

Gönüllülük, misyonumuzu desteklemenin ve yaratabileceğiniz etkiyi ilk elden görmenin harika bir yoludur.

Gençliğe yatırım yapmak, daha parlak bir gelecek yaratmanın en iyi yollarından biridir. Mali imkânları olan herkes bir okula, sınıfa veya kar amacı gütmeyen bir kuruluşa ne zaman ve nerede olursa olsun bağış yapmalıdır. Yine de çocukların hayatlarında bir fark yaratmanın en iyi yolu zaman ve enerji olabilir. Bir koç, öğretmen, akıl hocası ve hatta bir arkadaş olarak gönüllü olmak, bir çocuğa zor bir dönemden geçerken ihtiyaç duyduğu rahatlığı ve güveni verebilir. Ve kendi çocuklarınız varsa, onları erken dahil etmek ve çoğu zaman onlara gönüllülüğün ne kadar önemli olduğunu ilk elden gösterebilir. Çocuklarla gönüllü olmaya hazırsanız lütfen aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

Bölgenizdeki gönüllü fırsatları hakkında bilgi edinmek için Gönüllü düğmesini tıklayın, formu doldurun, sizinle iletişime geçelim!

    • Öğrencilerin eğitimlerine destek olmak için burs verebilir, kayıt ve barınma giderleri için katkıda bulunabilirsiniz.
    • Projelerimize bağış yaparak destek olabilirsiniz.
    • Düzenlediğimiz seminer, panel, söyleşi, konser vb. etkinliklerimize katılarak destek olabilirsiniz.
    • Mentorluk Projesi kapsamında mentor olabilir, Üniversite öğrencilerinin kişisel ve mesleki gelişimlerine yönelik ihtiyaç duyabilecekleri bilgi, deneyim ve kaynaklarla buluşabilmelerine yardımcı olabilirsiniz.
    • Tüm projelerimizde gönüllü olarak çalışarak gönlünüzü ve emeğinizi paylaşabilirsiniz.

İletişime Geçin

Mina’nın Çocukları, esas olarak sizin gibi insanların bağışları ve sponsorlukları ile finanse edilmektedir. İhtiyaç sahibi çocukların yanında olabilmemizi sağladığınız için teşekkür ederiz. Lütfen formu doldurarak bizlere ulaşınız.